Beata Bechcińska zaprasza

W moim szklanym menu można znaleźć m.in.: patery, wazony, filiżanki, kufle, szklanki, kubeczki, karafki, kieliszki, maselniczki, miski, cukiernice, sosjerki, i wiele innych.

Przygodę z malowaniem rozpoczęłam od wzięcia udziału w Unijnym Projekcie – Zawód Pamiątkarz w 2009 roku. Mając predyspozycje artystyczne wybrałam malowanie na szkle, które od tej pory stało się moją pasją.

Maluję szkło artystyczne i użytkowe, które na co dzień nadaje się do mycia pod bieżącą wodą i płynem do naczyń. Malowane ręcznie wyroby odwzorowują nie tylko motywy kwiatowe, ale także motywy architektury, wizerunki zabytkowych pojazdów, motocykli, aniołów, itp. Sprawia mi to wielką przyjemność, a czasem wyzwanie, gdyż nie jest to prosta technika.

Chciałabym, aby moje artykuły mogły być wspaniałym prezentem dla kogoś, miłym nabytkiem cieszącym oko kupującego. Każdy duży czy mały drobiazg jest rękodziełem artystycznymi niepowtarzalnym, gdyż nie ma drugiego takiego w Polsce, ba, i na Świecie. Nawet ta sama ręka nie jest w stanie poprowadzić takiej samej kreski w stu procentach. I to jest Wyjątkowe.

Zapraszam! Beata Bechcińska

KONTAKT MAILOWY I DANE FIRMY

d-trans@o2.pl

 D-TRANS KWAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW

Bryski 29, 99-122 Góra Św. Małgorzaty

NIP: 874-141-24-50

KONTAKT MAILOWY I DANE FIRMY

d-trans@o2.pl

 D-TRANS KWAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW

UL.WARYŃSKIEGO 40, 87-300 BRODNICA

NIP: 874-141-24-50